Til toppen

Bergen

Vårt kontor i Bergen består av en engasjert salgsavdeling som hjelper deg med kjøkkenrekvisita og storkjøkkenutstyr, og en kompetent service-avdeling som er klar til å bistå hele døgnet.

Telefon: 55 29 60 50
Service: 55 29 60 50 (Døgnvakt)

E-post: bergen@norrona.net  
Service: servicebergen@norrona.net

Åpningstider:
Se åpningstider her

Besøksadresse:
Ulsmågveien 12-14
5224 Nesttun

Postadresse:
Ulsmågveien 12-14
5224 Nesttun

Norrøna Storkjøkken Bergen AS
Org. nr: 920 848 141 MVA


Salgsavdeling

Vi vil gjerne hjelpe deg med kjøkkenutstyr og storkjøkkenutstyr. Kontakt oss gjerne direkte!

img here

Sjur Søfteland

Daglig leder

45243509

sjur@norrona.net

img here

Anne-Lise Kolstad

Prosjektleder

909 17 309

anne-lise@norrona.net

img here

Alf Knutsen

Salgskonsulent

934 69 500

alf@norrona.net

img here

Filip Hag

Driftsmedarbeider

958 76 327

filip@norrona.net

img here

Fred Owe Tofting

Salgskonsulent Storkjøkken

970 999 63

fred@norrona.net

img here

Tone Johannessen

Teknisk tegner

944 87 704

tone@norrona.net


Serviceavdeling

Kontakt oss gjerne direkte eller på servicetelefon: 55 29 60 50.
Service: servicebergen@norrona.net

img here

Astrid B. Søfteland

Kontoransvarlig

982 18 984

astrid@norrona.net

img here

Christer Fure Nevik

Servicesjef Storkjøkken

982 18 980

christer@norrona.net