Til toppen

Kontorer

Finn din nærmeste Norrøna-avdeling på denne siden, kontakt oss gjerne på telefon 51 82 60 00 eller send en e-post til firma@norrona.net. Har du produktrelaterte spørsmål, kontakt oss gjerne på ordre@norrona.net. Les mer om Norrøna Storkjøkken her.

Stavanger

Hovedkontor
Hjalmar Johansens gate 3
4019 Stavanger

Pb. 1115 Hillevåg
4095 Stavanger

51 82 60 00
firma@norrona.net
▶ Infoside

Haugesund

52 70 04 50
haugesund@norrona.net
▶ Infoside

Bergen

55 29 60 50
bergen@norrona.net
▶ Infoside

Oslo

22 62 61 60
oslo@norrona.net
▶ Infoside

Horten

22 62 61 60
horten@norrona.net
▶ Infoside

Kristiansand

40 60 30 75
kristiansand@norrona.net
▶ Infoside

Bodø

40 00 51 64
bodo@norrona.net
▶ Infoside

Harstad

77 00 13 40
harstad@norrona.net
▶ Infoside

image

Forhandlere

Arne L. Fallrø AS

Heimdalsveien 18
7080 Heimdal
72 84 93 00 
post@fallro.no

Westad Storkjøkken AS

Tornesvegen 241
6440 Elnesvågen
71 26 61 70
post@westadstorkjokken.no