Til toppen

Oslo

Telefon: 22 62 61 60
Fax: 22 62 61 61
Vakttelefon (etter kl. 16.00): 22 62 61 60

E-post: oslo@norrona.net

Adresse (Besøk/post):
Jerikoveien 10 C
1067 OSLO

Org.nr: 985265984

 


Salgsavdeling

Vi vil gjerne hjelpe deg med kjøkkenutstyr og storkjøkkenutstyr. Kontakt oss gjerne direkte!

img here

Runar Sageng

Daglig leder

908 56 427

runar@norrona.net

img here

Lars Hellum

Senior konsulent

416 12 756

lars.hellum@norrona.net

img here

Einar Gleditsch

Salgskonsulent

911 25 055

einar@norrona.net

img here

Hanne Tysland

Salgskonsulent

953 62 136

hanne.tysland@norrona.net

img here

Viktor Olsen

Salgskonsulent

982 15 122

viktor@norrona.net

img here

Cecilie Wiberg

Salgsansvarlig kjøkkenutstyr

917 33 593

cecilie@norrona.net

img here

David Birger Johansen

Salgssjef

413 50 412

david@norrona.net


Serviceavdeling

Trenger du service eller deler? Kontakt oss så bistår vi!

img here

Espen Johansen

Servicesjef

992 70 762

espen.johansen@norrona.net