Til toppen

Oslo

Vi har et stort kontor i Oslo med dyktige konsulenter som hjelper deg med smått kjøkkenrekvisita og storkjøkkenutstyr. På vårt Oslo-kontor finner du også egne serviceteknikere som hjelper deg med deler eller service på utstyret ditt.

Telefon: 22 62 61 60
Fax: 22 62 61 61
Vakttelefon (etter kl. 16.00): 22 62 61 60

E-post: oslo@norrona.net

Åpningstider:
Se åpningstider her

Adresse (Besøk/post):
Lindeberg Næringsvei 10
1067 Oslo

Norrøna Storkjøkken Oslo AS
Org.nr: 985 265 984 MVA


Salgsavdeling


Vi vil gjerne hjelpe deg med kjøkkenutstyr og storkjøkkenutstyr. Kontakt oss gjerne direkte!

img here

Runar Sageng

Daglig leder

908 56 427

runar@norrona.net

img here

Lars Hellum

Senior konsulent

416 12 756

lars.hellum@norrona.net

img here

Einar Gleditsch

Salgskonsulent

911 25 055

einar@norrona.net

img here

Viktor Olsen

Salgskonsulent

982 15 122

viktor@norrona.net

img here

Cecilie Wiberg

Salgsansvarlig kjøkkenutstyr

917 33 593

cecilie@norrona.net

img here

David Birger Johansen

Salgssjef

413 50 412

david@norrona.net

img here

Hanne Gjødingseter

Salgskonsulent

953 62 136

hanne@norrona.net

img here

Espen Nytvedt

Salgskonsulent

455 02 376

espen.nytvedt@norrona.net


Serviceavdeling


Trenger du service eller deler? Kontakt oss så bistår vi!

img here

Espen Johansen

Servicesjef

992 70 762

espen.johansen@norrona.net