Til toppen

Stavanger

Telefon: 51 82 60 00
E-post: firma@norrona.net
Salg: salg@norrona.net
Service: service@norrona.net
Reservedeler: deler@norrona.net
Vakttelefon: 51 82 60 32 (frem til kl 21 alle dager).

Åpningstider butikk: 8:00–16:00, mandag–fredag

Besøksadresse:
Hjalmar Johansensgate 3
4019 Stavanger

Postadresse:
Postboks 1115 Hillevåg
4095 Stavanger

Org. nr: 914 761 026


Salgsavdeling Storkjøkken

Nøkkelen til økt trivsel og god økonomi ligger i planleggingen. Når vi kommer med tidlig i prosjekteringsfasen, blir kjøkken- og serveringsområdet en bedre integrert del av bygget. Valg av overflater og plassering av rør- og elektropunkter, er kostbare områder å endre i etterkant. Vårt hovedmål er å lage et funksjonelt kjøkken med god logistikk og vareflyt. Vi vil gjerne hjelpe deg med storkjøkkenutstyr. Kontakt oss gjerne direkte! E-post: salg@norrona.net

img here

Kjetil Korvald

Prosjektleder

906 75 411

kjetil.korvald@norrona.net

img here

Knut Kleming

Salgssjef

922 24 003

knut@norrona.net

img here

Bjørn Mørch

Produktsjef

918 60 204

bjorn@norrona.net

img here

Terje Bjørn Finnvik

Prosjektleder

911 49 409

terje@norrona.net

img here

Tor Kristian Høivik

Salgskonsulent/Opplæring

904 73 264

torkristian@norrona.net

img here

Maren Midttun

Tegner DAK/CAD

453 96 175

maren@norrona.net

img here

Arvid Østhus

Markedssjef

905 63 814

arvid@norrona.net


img here

Lars E. Økland

Salgssjef Offshore

909 82 266

lars@norrona.net

img here

Odd Ivar Fosen

Salgskonsulent Offshore

452 400 62

fosen@norrona.net


Salgsavdeling kjøkkenutstyr

Vi hjelper deg med alt innenfor kjøkkenutstyr, småutstyr og rekvisita. Kontakt oss gjerne direkte. E-post: ordre@norrona.net

img here

Reidun Hinna

Salgskonsulent

468 46 401

reidun.hinna@norrona.net

img here

Åse Handeland

Salgskonsulent

976 56 537

aase@norrona.net

img here

Xavier Goursaud

Salgs- og markedssjef

950 63 242

xavier@norrona.net

img here

Ingvild Haugland

Salgskonsulent/Permisjon

402 99 730

ingvild@norrona.net

img here

Anders Hegheim

Driftssjef butikk

452 90 232

anders.hegheim@norrona.net


Serviceavdeling

Kontakt oss for serviceoppdrag og deler. Vi bistår gjerne!
Service: service@norrona.net
Reservedeler: deler@norrona.net

img here

Svein Arne Dahl

Servicesjef

918 60 202

svein.arne@norrona.net

img here

Johnny Riber

Teknisk support

918 60 201

johnny@norrona.net

img here

Andreas Hausberg

Delelager salg

453 96 174

andreas@norrona.net