Til toppen
Fill out my online form.

Service

Kontakt oss for serviceoppdrag og deler. Våre servicetekniker og partnere dekker hele landet. Vi bistår gjerne!

Service: service@norrona.net | Reservedeler: deler@norrona.net

Stavanger

Telefon: 51 82 60 00 | E-post: service@norrona.net

img here

Øivind Eide

Servicesjef

979 83 340

oivind.eide@norrona.net

img here

Johnny Riber

Teknisk support

918 60 201

johnny@norrona.net

img here

Andreas Hausberg

Delelager salg

453 96 174

andreas@norrona.net


Oslo

Telefon: 22 62 61 60 | E-post: serviceoslo@norrona.net

img here

Espen Johansen

Servicesjef

992 70 762

espen.johansen@norrona.net


Haugesund

Telefon: 52 70 04 50 | E-post: service.haugesund@norrona.net

img here

Per Arne Jacobsen

Servicesjef

982 66 972

per.a.jacobsen@norrona.net

img here

Per Harald Lunde

Salg/service

982 66 971

per.harald@norrona.net

img here

Michal Radzionczyk

Servicetekniker

982 66 974

michal@norrona.net

img here

Ansgar Halleland

Servicetekniker kjøling

930 39 016

ansgar@norrona.net


Bergen

Telefon: 55 29 60 50 | E-post: service.bergen@norrona.net

img here

Astrid B. Søfteland

Kontoransvarlig

982 18 984

astrid@norrona.net

img here

Christer Fure Nevik

Servicesjef Storkjøkken

982 18 980

christer@norrona.net


Harstad og Bodø

Telefon: 51 82 60 00
service.harstad@norrona.net | service.bodo@norrona.net


Kristiansand

Telefon: 51 82 60 00 | service.kristiansand@norrona.net

img here

Bjørn Holen

Servicesjef

917 29 397

bjorn.holen@norrona.net

img here

Glenn Fossheim

Servicetekniker

959 46 719

glenn@norrona.nett

img here

Jan Kristian Mikaelsen

Servicetekniker

45 50 79 31

jan@norrona.net

img here

Steffen Løvdal

Servicetekniker

41 39 94 29

steffen.lovdal@norrona.net