inkl. mva.
Kai shun Classic
Kai Shun sett med japanske kniver. Pakken inneholder: Grønnsakskniv DM-0700: 9 cm, en allkniv DM-0701: 15 cm, og en kokkekniv DM-0706: 20 cm i en meget elegant boks.
Kai Shun
Kai er et Japansk konsept som i 100 år har produsert kniver og relaterte produkter av meget høy kvalitet. Denne kvaliteten plasserer Kai sine produkter blant de beste i verden. Knivene er stilfulle og nyttige til ulikt formål. Kai har et omfattende produktspekter. Et spekter som strekker seg fra tradisjonelle japanske kokkekniver til serier i moderne design. Her finner du garantert noe som passer på deres kjøkken! Knivene er tilvirket i kvalitetsmateriale: Egg i VG10 stål-laminert med 32 lag med damaskstål.
Knivene er tilvirket i kvalitetsmateriale: Egg i VG10 stål- laminert med 32 lag med damaskstål. Hardhet: 60 HRC ± 1. Egg / Form Konveks slipt.
Rengjøring:Ved rengjøring i oppvaskmaskin risikerer du at kniven blir sløv, får rust- eller syreskader. Vi anbefaler derfor å vaske kniven for hånd. Vask, skyll og tørk kniven grundig etter bruk, spesielt etter bruk av meget syreholdige matvarer. Har kniven treskaft? Dersom treskaftet begynner å bli falmet – gni det inn med litt matolje, og kniven blir god som ny.
Oppbevaring:For å unngå at knivene mister sin skarphet, bør de oppbevares på riktig måte. Vi anbefaler å oppbevare kniven i en knivblokk eller på magnetlist. Knivene bør ikke oppbevares i en knivskuff sammen med andre gjenstander som kan skade eggen.